Dárkové balíčky

Potřebujete najít výrobek?


E-shop provozuje:
FunConcept s.r.o.


E-mail: info@funconcept.cz

Dárkové balíčky


Funconcept.cz pro vás připravil výhodné dárkové balíčky. Tyto balíčky obsahují vibrátor, lubrikant (výjimkou balíčku Delight), popřípadě i jinou erotickou pomůcku a jsou zabaleny do luxusní dárkové krabičky. Balíčky jsou ideálním dárkem pro všechny, velmi oblíbené jsou zejména u méně zkušených uživatelů.

Dárkové balíčky Happily Ever after - erotický set

Happily Ever after - erotický set


Cena: 999,- Kč

Dárkové balíčky Happily Ever after - erotický setDetaily

Dárkové balíčky Instruments of pleasure - erotický set

Instruments of pleasure - erotický set


Cena: 499,- Kč

Dárkové balíčky Instruments of pleasure - erotický setDetaily

Dárkové balíčky Milenecká sada HIDE-AND-SEEK

Milenecká sada HIDE-AND-SEEK


Cena: 795,- Kč

Dárkové balíčky Milenecká sada HIDE-AND-SEEKDetaily

Dárkové balíčky Ooh by JeJoue – sada Zážitky z Vegas + nástavec přikládací vibrátor ZDARMA

Ooh by JeJoue – sada Zážitky z Vegas + nástavec přikládací vibrátor ZDARMA


Cena: 2 390,- Kč1 590,- Kč

Dárkové balíčky Ooh by JeJoue – sada Zážitky z Vegas + nástavec přikládací vibrátor ZDARMADetaily

Dárkové balíčky Víkendová milenecká sada

Víkendová milenecká sada


Cena: 795,- Kč

Dárkové balíčky Víkendová milenecká sadaDetaily

 

V našich balíčcích nabízíme nejprodávanější vibrátory. Pro vás je oblíbenost těchto vibrátorů zárukou jejich univerzálnosti. Součástí balíčku jsou krásné dárkové krabičky, nemusíte se tedy starat o zabalením dárečku.
Balíček FunPack Delight obsahuje luxusní dobíjecí vibrátor Delight. Delight je převratný vibrátor, který kombinuje vnější a vnitřní stimulaci. Má úchvatný tvar a prpojuje skvělou funkčnost s elegancí. Delight je prostě designový skvost.

 

Velmi oblíbený hlavně u méně zkušených uživatelů je balíček Discover@Play. Tento balíček obsahuje vibrátor Dinky Digger ve tvaru žlutého krtečka a lubrikant Toyfluid od společnosti Fun Factory, který je speciálně navržen pro erotické pomůcky. Balíček Enjoy@Play je skvělý pro ženy, které hodně cestují. Obsahuje malý vibrátor Little Paul, jehož čumáček je speciálně vytvarován ke stimulaci G-bodu, prsních bradavek, klitorisu či penisu vašeho partnera. V sadě najdete i lubrikant Toyfluid a černé dildo Bandito. Zkuste použít oba najednou, nebudete litovat. Součastí balíčku Satisfy@Play jsou dva vibrátory. Je zde Patchy Paul - zvířátko vytvarované ke stimulaci bodu G a Layaspot - víceúčelový a neuvěřitelně intenzivní vibrátor. Při použití obou vibrátorů najednou si můžete dopřávat vnější i vnitřní stimulaci zároveň. A pro dostatečné zvlhčení je zde Toyfluid. Balíček Walk@Play obsahuje vibrátor Semirealistic, venušiny kuličky a lubrikant Toyfluid. A proč se tento balíček jmenuje Walk@Play? Protože venušiny kuličky můžete mít při procházce nebo sportu. Při jejich používání posilujete svaly pánevního dne. A pevné poševní svaly ještě umocní vaše prožitky při sexuálním styku.